Twój Dzień, Twoja Historia


Twój dzień ślubu to niesamowita historia do opowiedzenia. Zostanę z tobą przez cały dzień, od twoich przygotowań do pierwszego tańca i jeszcze więcej, aby zobaczyć te ruchy na parkiecie.

wedding-photographer-kent

Wasza historia taką, jaką pamiętacie


Każda para ma unikalną i wykwintną historie do opowiedzenia. Chociaż możecie spędzić lata próbując zaplanować ślub swoich marzeń, ważne jest, aby mieć fotografa, który jest w stanie uchwycić każdy aspekt waszej relacji na zdjęciach.

W swojej pracy skupiam się na zostaniu gawędziarzem, który opowiada ślub w najpiękniejszy sposób. Przy użyciu tylko fotografii staram się uchwycić silne uczucia miłości, cierpliwości i zaangażowania. Staram się zapewnić Wam zdjęcia, które są historia na własną rękę, przechwytywanie emocji dnia i koleżeństwa waszych przyjaciół i rodziny.

"Nigdy nie rezygnuj z czegoś, z czego na co dzień nie możesz sobie pozwolić aby o tym nie myśleć"

Zaplanuj swoje idealne magiczne wesele


Planowanie idealnego, magicznego wesela może być trudne i czasochlonne. Jako fotograf, jestem tutaj, aby pomóc jak najwięcej. Proces rezerwacji pakietu ślubnego zaczyna się poprzez spotkanie, aby poznać siebie nawzajem i omówić perspektywy ślubu i czego oczekujecie od fotografa. Aby zmaksymalizować wygodę, to spotkanie może być osobiście, przez telefon, e-mail, Skype, przy kawie, piwku lub jakikolwiek sposób wolicie. Zrobie wszystko w mojej mocy, aby skupić moja cała uwagę na Was od samego początku waszego wspaniałego dnia.

Po ślubie, otrzymacie galerie ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości. Te zdjęcia są gotowe do druku i można je łatwo wydrukowac z wybranego sklepu. Jednocześnie dostaniecie kozacki slideshow ze zdjęciami specjalnie dla Was.

Moje ceny są proste, wiec mam jeden pakiet, który obejmuje cały dzień, od przygotowań aż do oczepin i nieco więcej. Rozumiem jednak, ze każda para jest wyjątkowa i ma swoje indywidualne oczekiwania od fotografa ślubnego. Wiec proszę nie wahajcie się pisać, aby omówić swoje wymagania i otrzymać dopasowane pakiety do siebie.

Czy zaufasz mi na tyle, abym mógł być twoim fotografem ślubnym?


Fotograf ślubny to nie tylko ktoś z kamera który robi zdjęcia w najbardziej ważnych momentach.

To osoba która jest przy Tobie przez cały czas.

To osoba, której musisz zaufać, dzięki której możesz się skoncentrować na najważniejszym doświadczeniu Swojego życia.

To osoba, która pozwoli Tobie cieszyć się Swoim Wielkim Dniem, ktoś kto uwieczni wszystkie wspanialem momenty i emocje.

wedding-photographer-kent-mike-gutowski-0012

Oferta ślubna  2020/2021

wedding-photographer-kent-mike-gutowski

Cena reportażu z mini plenerem

2100 zł


  • 1 dzień zdjęć ze ślubu (przygotowania, ceremonia, wesele do godz. 01:00)
  • spotkanie przed weselne/ Skype /kawa/ piwo cokolwiek wolicie
  • min. 500+ profesjonalnie edytowanych zdjęć
  • galeria online z możliwością pobrania zdjęć ze strony
  • pendrive z nagranymi edytowanymi zdjęciami
  • slideshow
Napisz do mnie

Plener Ślubny

750 zł


Sesja plenerowa odbywa się w dniu innym niż dzień ślubu. Zaproponuje Wam kilka miejsc aby zróżnicować zdjęcia z sesji. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy ma tysiące zdjęć za sobą i nie każdy wie, jak ma się zachować przed obiektywem. Ale spokojnie, pokieruję wami przez całą sesję w taki sposób, abyście się poczuli bardzo swobodnie i komfortowo.

destination-wedding-photographer-kent-mike-gutowski-0001
zagraniczna-sesja-plenerowa-lublin

Zagraniczna sesja plenerowa

1750 zł


Zagraniczne sesje stają się coraz bardziej popularne. Decyzję o takiej właśnie sesji najlepiej jest podjąć jak najszybciej. Wtedy jest najwięcej czasu na dokładne zaplanowanie miejsca i czasu takiego wyjazdu. Wyjazdy zagraniczne trwają od 3-5 dni z czego sesja zdjęciowa trwa dwa dni.

Napisz do mnie

Dodatkowe usługi

fotoalbum 30×30″ – 650 zł

dodatkowy fotograf – 500zł

Oferuję rabat na wesela odbywające się od poniedziałku do piątku, a ceny fotografii ślubnej mogą ulec zmianie ze względu na różne wymagania, więc skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Masz pytania?

Napisz do mnie